Mt. Vernon Register-News

March 22, 2013

No Headline Provided


The Register-News

---- — Casey Middle School

Honor Roll

Third Quarter

Eighth Grade

Emily T. Boone

Allison M. Hedin

Kaitlyn M. Lawrence

Lauren S. Long

Cheyanne A. McGrath

Shreya S. Nair

Janki A. Patel

Benjamin C. Piper

Hannah R. Pipher

Chase J. Regenhardt

Danielle N. Young

Samuel E. Zelman

William B. Kue

Chloe T. Quinn

Tiffany N. Stuckey

Alize L. Buckner

Chris S. King

Joseph A. Sypert

Darian B. Akers

Harleigh E. Devor

Jeremiah A. Frank

Teghan R. Goodman

Emily B. Hocking

Fisher P. Overstreet

Dylan R. Rendleman

MaKenna J. Rowe

Noah L. Scott

Dollie D. Walker

Collinm Q. Whitener

Conner D. Whitener

Sharod J. Wilson Patton

Bobbi R. Jolly

John W. Backstrom

Madelynn F. Fuquay

Emily J. Heckenberger

Logan T. Ince Madden

Tyler D. Norris

Danielle M. Patton

Dominique R. Peterson

Bryan N. Tomes

Izabella R. Graham

Donchel N. Harris

Darren J. Topping

John M. Winkler

Matthew Harris

Derrell A. McMillen

Destiny U. Moore

Brandon M. Rutherford

Dazha A. Shelby

Faith E. Shoemaker

Amanda J. Townsend

Monique N. Trimble

Seventh Grade

Kadin S. Asberry

Sadie M. Cates

Rakia R. Dupree

Kenzee K. Dycus

Raven L. Gudermuth

Ellen K. Hoffman

Tahjayha R. King

Luke C. Lagerhausen

Lenora Z. McMiller

Kayla K. Mills

Trisha P. Nair

Emma G. Newell

Jared R. Palmer

Micah J. Penrod

Christopher H. Piper

Abby D. Sink

Hysley A. Tucker

Ryan C. Andersen

Kimberly J. Guevens

Jaco C. Koekemoer

Patrick G. Withrow

Sharetta M. Cummings

Jasmyn R. Peters

Victoria C. Smith

Hannah E. Stocker

Michael D. Whisenhunt

Katie M. Fowler

Carina Perez

Kayla J. Hawkins

Nicholas G. Arnold

Bejuon D. Baltimore

Johnathon L. Crowder

TaiLeayah L. Damron

Dakota C. Halfacre

Adreanna N. Johnson

Riley H. Ogle

Chloe D. Plumb

Sera R. Samadzai

Christopher M. Singh

Amonte L. Suggs

TyJaee A. Taylor

Zachary W. Verdeyen

Laura J. Ward

Haley R. Windland

Emilee R. Arndt

Keisha M. Gonzalez

Rohan S. Patel

Trinity A. Aldridge

Alyssa Finley

Jacob M. Hayes

Kendra M. Houck

Nicholas A. Jackson

Cierra R. Lewis

Brylon R. Moore

Gayla B. Orrill

Amber J. Rivera

Sixth Grade

Noah C. Barnes

Noah D. Burk

Katharine G. Camaione

Allison R. Dyer

Haleigh J. Harpole

Priyanka Kaushal

Oduko G. Metu

Maggie M. Piper

Jay A. Reiss

Pacey M. Reynolds

Idarose Riddle

Quanicia D. Rudd

Erich N. Voyles

James D. Ware

Hanna A. Whitney

Victoria E. Whitney

Jonathan A. Wilson

Elijah J. Arcuri

Auna F. Box

Rhianon B. Gudermuth

Addison E. Mays

Torrie J. Metts

Aryana A. Osborne

Jada Paskavich

Jackson W. Rinehart

Montaya D. White

Olivia B. Baird

Terrionce D. Blalock

Linae N. Chambers

Zachary M. Farmer

Gavin Greene

Grant W. Griffeth Quinn

Cade A. Morgan

Peyton C. Owens

Lary S. Monroe

Kierstin G. Arnold

Alphonso J. Gary

JaMezia D. Lesure

Alyssa A. Myers

Breanna L. Porter

Raechell L. Scott Wilkey

Timothy A. Ullery

Ethan E. Bevis

Christian D. Bivins

Charles J. Brooks

Lexus R. Burroughs

Ashley N. Croft

Logan Greene

Donald T. Houck

James R. McGovern

Elijah T. Stocker

Anetta D. Swift

Dawson S. Welch

Jerica K. Cruise

Melissa J. Garcia

Jasmine M. Gibson

Destani B. Houle

Charles E. Workman

Jessica Berner

D. Marcus I. Craig

Travis L. Craig

Damion M. Ehrman

Xavier J. Hernandez

Erik D. Hicks

Samuel E. Housley

Sylera N. Jackson

Rusty W. Lowe

McKendal J. Malone

Adam V. Nguyen

Makynzi R. Oliver

Katlyn S. Phillips

Dorothy I. Roper

Jauree A. Secrest

Fifth Grade

Caleb S. Balsover

Dahlgren Grade School

Honor Roll

Third Quarter

Sixth Grade

High Honors

Jack Aydt

Kate Billington

Sarah Billington

Kambria Campbell

Kaleigh Dodson

Austyn Downen

Levi Erwin

Landree Gage

Karistin Gibson

Lauren Goin

Kelcie Green

Taylor Jonas

Sarah Kaufman

Samuel Lueke

Ross Rexing

Honors

Tyler Branch

Matthew Gage

Damian Parker

Jordan Reyling

Cameron Toms

Cassie Trotter

Jacob White

Fifth Grade

High Honors

Destiny Braden

Kolby Brake

Lane Campbell

Seth Davenport

Derrick Epperson

Jaleese McWilliams

Camryn Parker

Kaden Richards

Zeppelin Wade

Adam Wellen

Kasey Whipple

Rylee Woodrow

Zack Zachman

Honors

Samuel Clark

Brenna Hamson

Maddi Maxwell

Lexi Neal

Landon Rapp

LaRissa Rapp

Fourth Grade

High Honors

Shawn Braden

Trace Butler

Emilie Green

Halle Irvin

Keegan Johnson

Ashley Karcher

Lilli Malone

Madison Miller

Alyssa Nordhaus

Ian Stover

Dillon Voss

Justin White

Kristian Young

Honors

Jaden Jones

Jeremiah Rapp

Allie Webb

Preston Zook

Bluford Grade School

Honor Roll

Third Quarter

Fifth Grade

High Honors

Sydney Jackson

Rylee Langa

Jillian Launay

Rebekah Marlow

Olivia Schuster

Amber Stewart

Jessa Jackson

McKenzie Sellers

Brittney Withrow

Kobe Donoho

Ryan Pierce

Levi Wilson

Tommy Frazier

Honors

Peyton Hill

Jessica Shortt

Kyra Fleener

Jessica Shortt

Adam Vatter

Cheyanne Pepple

Jenna Dobbs

Kevin Howard

Sixth Grade

High Honors

Brooke Cash

Briea Dobbs

Logan Martin

Sunni Belmont

Hannah Hamerski

Keyshawn Holt

Emma Moser

Jaedyn Reich

Shelbie Lewis

Gina Chobanian

Michael Parks

Isaiah Bradshaw

Honors

Taylor Drew

Kelsey Cameron

Gregory French

Seth Launay

Noah Raudenbush

Aribi Belmont

Darian Cochrane

Ellie Marlow

Gavren Smith

Elma Gilbert

Seventh Grade

High Honors

Lexi Scrivner

Lindsey Cohoon

Pawl Lewis

Charles Neal

Karlee Skelton

Dylan Anderson

Kylie Jackson

Dylan Stratton

Honors

Hannah May

Garrett Thompson

Lance Cross

Breonna Marlow

Eighth Grade

High Honors

Christopher Clark

Garrett Girvan

Tylar Hanson

Tayler Hayes

Clay Langa

Scott May

Aimee Parcell

Brenna Collins

Rebekah Cramer

Ian Jackson

Karmen Parks

Neal Schuster

Seth Benson

Kailee Pierce

Madison Cameron

Herschel Hill

Maria Manning

Honors

Mallory Vatter

Silvio Hodge

Austin Sturgeon

Devin Marlow

Myles Evans

Kristen Otey