Mt. Vernon Register-News

October 31, 2013

No Headline Provided


The Register-News

---- — Mt. Vernon Township High School

First Quarter

Honor Roll

Seniors

Katelyn A. Aaron

Emilea B. Allen

Taylor R. Allen

Nathan G. Arnold

Angela M. Atkinson

Olivia J. Bailey

Kali B. Baum

Ashleigh J. Beaty

Wyatt J. Beaty

Jessica L. Beel

Nicholas A. Bejma

Terrance L. Benjamin

Alexandria N. Bess

Emily J. Borah

Lakyn N. Bowman

Tyler W. Bradley

Rachel D. Burns

Grant A. Cobb

Kaleb A. Cox

Kayla Cox

Joseph K. Cralley

Joseph D. Davis

Anthony C. Dersch

Shannon E. Docherty

Adam D. Donoho

Jonathan T. Dorris

Alyssa S. Dudley

Chera R. Edwards

Jagger C. Ellis

Martha E. Ellis

Shania F. Ellis

Myranda H. Epplin

Manuel J. Figueroa

Brock A. Fulkerson

Ayla H. Gehner

MaKenzie L. Gibson

Amanda R. Grider

Broc N. Hardiek

Faith R. Harpole

Brittney M. Harrington

Jordan R. Harrison

Alexys B. Hayes

Amy L. Heckenberger

Sarah J. Hicks

Chelsea J. Hollensbe

Rebekah A. Holt

Brittany M. Hubbard

Kayla C. Jeffers

DeMarco R. Jefferson

Zachary M. Jines

Clayton G. Johnson

Dennis Johnson

Katelynn S. Jones

Jarrett W. Jukes

Indira D. Kantiana

Logan M. Karcher

Molly E. Karnes

Kendall D. Kaskie

Gauri Kaushal

Lukas T. Keip

Samuel T. King

Tyler R. Knutson

Molly R. Koester

Michaela K. Lamczyk

Zoe L. Mattingly

Randi R. McCoy

Joseph M. McDanel

Kirsten L. McGowen

Alexus R. McKay

Megan T. McKinley

Joshua J. Meeks

Divya M. Merchant

David R. Modert

TyQuashia C. Moore

Tyler L. Morgan

Matthew W. Morton

Kelsie A. Mullen

Olivia R. Nadolski

Brody J. Neal

Anna N. Nichols

Jeffrey R. Nociar

Bobby J. Patton

McKenzie L. Payne

Elijah F. Phillips

Taylor D. Phillips

Donald J. Pike

Jamie N. Poole

Bryan M. Reynolds

Brett A. Rightnowar

Braydon J. Riley

Olivia A. Rios

Chyna G. Rivera

Molly E. Rodgers

Maredith C. Ryan

Mollee A. Sager

Courtney L. Scarbrough

Sadie E. Schnautz

Amanda L. Scott

Kelsey K. Shannon

Marissa J. Shick

Kara D. Sisk

Colleen R. Skobel

Victoria B. Skobel

Holly L. Sledge

Chelsea D. Sprinkle

Morgan A. Stoner

Gracie N. Tate

Myles R. Tate

LaReece A. Thrailkill

Brody L. Wilson

Morgan L. Wilson

Excel M. Woods

Nickole L. Woods

Juniors

Samuel J. Arcuri

Dakota L. Artis

Olivia J. Ashby

Shelbi R. Ballard

Dalton A. Barnes

Jerrica L. Barnett

Alyssa J. Blackman

Samantha A. Bocock

Rachel M. Bolerjack

Kaitlyn E. Boss

Jordan E. Bravard

Zachary Brookman

Conner Buretz

Ryan W. Campbell

Andrew Capps

Hannah M. Carbonaro

Brittany Cassidy

KaSara R. Clemons

Cala J. Confer

Ashtyn E. Cornett

Kaylee J. Cox

Jerry M. Crowe

Justice P. Ellis

Savannah M. Estes

Kirsten D. Farley

Donna L. Farris

Daniel Flood

Makenzie D. Green

Kylan C. Hallam

Molly K. Heierman

Harrison P. Heitmeyer

Graham A. Henken

Liam M. Hensley

Natalie T. Hensley

Dustin T. Hickey

Brendan J. Hill

Jordan L. Hoffman

Shyanne L. Howes

Bryce L. Hunter

Morgan P. Jones

Whitney D. Jones

River J. Kennedy

Rachel A. Kirsch

Alynn J. Knox

Shayln E. Koch

Grace S. Kue

Brooke E. Lacey

Haley Lamke

Jaxson D. Lewis

Autumn M. Long

London C. Marler

Samantha Marshall

Makayla Martin

Brent D. McGowen

Adam L. McKay

Joseph R. Michaud

Nactuce M. Miller

Mary E. Morgan

Kelsey L. Morris

Alexandra J. O’Neal

Hannah M. Owens

Megan B. Owens

Emily D. Palmer

Ruben Perez Jr

Brooke K. Phillips

Kenzie J. Rankin

Alexandria L. Richardson

Trey J. Riley

Taylor Roberts

Kaitlyn Rogers

Caleb Z. Schlag

Samuel A. Simpson

Allison N. Sledge

Annamaria C. Sleezer

Dava Smith

Makayla L. Smith

Zephanie E. Szarek

Hannah A. Thomas

Ali M. Thompson

Tehya N. Thompson

Alex N. Tran

Caleb D. Vaughn

Karli R. Verheyen

Felicia M. Wagner

Xinmei Wang

Aaron L. Wheeler

Abigail N. Winkler

Hannah H. Wright

Wade M. Xanders

Sophomores

Colleen P. Ashby

Adrian G. Austin

Camilla D. Bauer-Higgins

Kevin D. Bay

Savannah J. Beck

Robert E. Blaydes

Shianne N. Buckman

Rebecca C. Bumpus

Noah J. Capps

Reed J. Capps

Emma F. Caserotti

Riley K. Cornett

Stephen Cleto S. Cortez

Ryan A. Dobbs

Jacey M. Donoho

Alicia M. Dorris

Erica A. Edmison

Michael E. Ennen

Devin T. Finley

Braden M. Fitzjerrells

Josiah G. Fitzjerrells

Emily E. Glowicki

Thierry P. Goulet-Papazian

Miranda S. Gray

Victoria R. Green

Jazmine B. Hawkins

Tanner J. Holcomb

Makalia R. Isaacs

Shubhika Jain

Blake A. Jones

Megan R. Jordan

Draper T. Joy

Aaron R. Jukes

Kaylin E. King

Casey N. Little

Jase M. Lucas

Gunner A. Lundius

Rene M. Mandrell

Bret A. McCarty

Xavier S. McClain

Ryan A. McKinley

Blake R. McPherson

Ethan J. Morence

Maggie R. Mulvaney

Kajal S. Patel

Aaron M. Pemberton

Alexandria L. Pigg

Jordan E. Portner

Amelia F. Quinn

Arianna D. Reiss

Tyler S. Richardson

Orianna A. Rios

Trevor J. Schubert

Raistlyn L. Scott

Elijah O. Smith

Thomas E. Spanbauer III

Aaron N. Steele

Mollie D. Strain

David A. Tate

Megan A. Thomas

Kyla M. Tinsley

Alexander E. Traub

Christopher J. Traub

Michaela R. Trotter

Dylan D. Uhls

Hannah E. Warf

Gavin C. Weatherford

Erica D. Williams

Kristopher J. Williams

Zane A. Wilson

Sydney A. Winkleman

Tremond D. Wooten

Michael B. Wright

Rachel L. Wright

Freshmen

Zebadiah N. Adams

Sarah J. Atkinson

John W. Backstrom

Norma J. Baielli

Danielle H. Barczewski

Javier A. Barocio

Kolby A. Bay

Samantha L. Bean

Seth E. Benson

Emily T. Boone

Brian D. Bowen

Rebekah J. Bradley

Walker R. Brockhouse

Jack W. Bunting

Kate N. Bushue

Destiny N. Chapman

Ryan M. Clark

Shaylee A. Clinton

Christian L. Crider

Amani A. Cummings

Reid T. Deichman

Makenna L. Ezell

Jeremiah A. Frank

Cameron M. Friant

Sara J. Gregory

Emily J. Heckenberger

Allison M. Hedin

Lauren E. Heinzman

Abigail E. Henken

Hannah E. Hill

Kaylee G. Hill

Emily B. Hocking

Brett D. Hubbard

Christopher A. Hufford

Logan E. Jackson

Hallie A. Jones

Chris S. King Jr

Lydia S. King

William B. Kue

Noah I. Kueker

Quinton W. Kujawa

Kaitlyn M. Lawrence

Rebecca L. Lawrence

Lauren S. Long

Brooks R. Lucas

Wyatt A. Marks

Abigale S. Merriman

Briana S. Meyer

Alyvia A. Moffitt

Anessa F. Montgomery

Brianna M. Morgan

Sydney A. Morgan

Hunter M. Morris

Shreya S. Nair

Tyler D. Norris

Sydney N. Okraj

Janki A. Patel

Nishesh A. Patel

Danielle M. Patton

Jonathan M. Payne

Jacob D. Payton

Adriana J. Phelps Patton

Julianna G. Piercy

Connor A. Pigg

Benjamin C. Piper

Hannah R. Pipher

Chase J. Regenhardt

Kathryn R. Reich

Preston J. Reich

Gretchen N. Rich

Kendal L. Ryan

Briannah D. Sandy

Lisa M. Sandy

Makayla A. Scott

Tristen A. Sharp

Dazha A. Shelby

Faith E. Shoemaker

Abigail R. Smith

Andrew M. Smith

Collin S. Smith

Samantha L. Stich

Joseph A. Sypert

Bryan N. Tomes

John T. Upchurch

Shawn T. Upchurch

Mallory E. Vatter

Nicholas S. Villani

Dollie D. Walker

Christofer R. Weil

Anthony D. Welling

Collin Q. Whitener

Conner D. Whitener

Mariah S. Windle

Breana E. Wingo

John M. Winkler

Danielle N. Young

Samuel E. Zelman

McKenzie K. Zinzilieta